WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

IMPJ 2019

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów 2019

164 juniorów w 12 kategoriach wiekowych stawiło się we Wrocławskim Squash Klubie WSC. oraz Magnolia Park by wypełnić squashem trzy przepiękne dni czerwca w trakcie IMP Juniorów.

Indywidualne Mistrzostwa Polski, zostały przeprowadzone we wrocławskim klubie Wrocław Squash Club oraz na szklanym korcie usytuowanym w Centrum Handlowym Magnolia Park, gdzie dla publiczności przygotowano trybuny oraz liczne atrakcje w trakcie trzydniowych zmagań.

2 medale podczas zorganizowanych u nas oraz Indywidualnych Mistrzostwa Polski Juniorów 2019 zdobyły nasze wspaniałe Damy z WSC.
Najmłodsza w naszym teamie WSC. sześcioletnia Alicja Florczak zdobyła brązowy medal 🥉 w kategorii GU9.

W kategorii GU11 Mistrzynią Polski została Natalia Mierzejewska, która po przepięknym pięciosetowym finale z Zuzanną Górą wygrała 3:2.

Mecz był pełen dramaturgii, trwał ponad 30 minut a rywalka prowadziła w setach 2:0, jednak to Natalia wygrała kolejne trzy sety i zdobyła upragniony tytuł. Jest to trzeci złoty medal Mistrzostw Polski Natalii 🏆.
10 miejsce w tej kategorii zdobyła również nasza klubowiczka Maja Pietrzak.
W GU17 wystąpiła Maja Pasowicz i ostatecznie uplasowała się na 7 miejscu.

W kategorii BU17 zaprezentowali się Michał Durkalec i Grzegorz Karliński. Michał przegrał tylko jeden mecz pierwszej rundy co powetował sobie piękną grą i kolejnych przeciwników ograł 3:0 zajmując finalnie 17 miejsce. Grzesiek zajął 19 miejsce i niewiele brakowało by w finale o miejsce 17 zagrali razem.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom jak również wszystkim uczestnikom Mistrzostwa Polski w Squashu 2019 za ogromny wysiłek w trakcie przygotowań, treningów i samego turnieju oraz dziękujemy za tak wielką ilość dostarczonych nam niezapomnianych emocji.

Równie serdecznie pozdrawiamy rodziców, kibiców oraz trenerów!