M

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

Wrocław Squash Club

Squash

Wrocław Squash Club – wyjątkowy klub squashowy we Wrocławiu, przy ul. Długosza 71, (teren ASPA).

Do dyspozycji klientów oddajemy 7 kortów do squasha. Korty te posiadają doskonałe właściwości odbicia piłki, a hałas został ograniczony do minimum. Komfort i bezpieczeństwo na kortach zapewnią sportowe podłogi oraz tylna ściana kortów ze specjalnie przystosowanego szkła.

Oprócz wysokiej jakości kortów klienci mogą poczuć się wspaniale dzięki eleganckim wnętrzom, nowoczesnym szatniom i łazienkom oraz różnorodnym rytmom muzyki. Dla wszystkich klientów dostępny jest bezprzewodowy internet WIFI, a także mini bar z najlepszą kawą.

Szczególną atmosferę klubu zapewni nasz miły i wykwalifikowany personel tworzący  niepowtarzalny klimat w klubie.

Zdrowie

W klubie mamy dla Państwa dyspozycji SAUNY, które udostępniamy graczom GRATIS. Sauny podzieliliśmy na strefy: damską i męską dlatego zapewniają intymność i pełen relaks. Sauna to prawdziwe dobrodziejstwo zarówno dla urody, jak i dla zdrowia. Powoduje intensywne rozgrzanie skóry, pobudza ukrwienie, zmiękcza naskórek. Pocenie wzmaga pracę nerek, dzięki czemu szybciej z organizmu usuwane są zbędne produkty przemiany materii.

Każdy grający może zamówić wcześniej saunę i skorzystać po zakończeniu gry.

Dla osób oczekujących wyciszenia i spokoju proponujemy pobyt w GROCIE SOLNEJ, która w WSC jest grotą z „największym doświadczeniem” w zbiorze firmy SOLANA i od początku jej działalności aż po dzisiaj cieszy się niesłabnącą popularnością. Codziennie gościmy w niej kilkadziesiąt osób pragnących relaksu, spokoju i odbudowania naturalnej odporności organizmu.

Fitness

Squashfit

Zdrowy kręgosłup

Turbo spalanie

Trening obwodowy

Trening personalny

Tenis stołowy

WSC dysponuje profesjonalnym sprzętem do gry w tenisa stołowego. Zapewniamy również profesjonalnych trenerów.

Jesteśmy by Cię
inspirować.

WSC. to miejsce gdzie nasi klienci mogą poczuć się wspaniale dzięki eleganckim wnętrzom, nowoczesnym szatniom i łazienkom oraz różnorodnym rytmom muzyki. Dla wszystkich klientów dostępny jest bezprzewodowy internet WIFI, a także mini bar z najlepszą kawą. Szczególną atmosferę klubu zapewni nasz miły i wykwalifikowany personel tworzący niepowtarzalny klimat w klubie.

Squash 0
Fitness 0
Zdrowie 0
Badminton 0

Zarezerwuj kort za pomocą naszej aplikacji mobilnej.