Loading...

AKADEMIA SQUASHA JUNIOR

Dołącz do Akademii Squasha dla dzieci i młodzieży, gdzie niezależnie od poziomu zaawansowania, możesz uczyć się i rozwijać, poprawiać kondycję i cieszyć się grą w przyjaznej atmosferze.
  • Wydarzenie: AKADEMIA SQUASHA JUNIOR
  • Data: Środy, Czwartki, Soboty
  • Zapisy: Akademia
  • Organizator:
  • MICHAŁ
    MICHAŁ

    Pasjonat squasha, cierpliwy motywator, korektor złych nawyków, taktyk, sędzia PZSQ, zawodnik, doświadczony nauczyciel, współtwórca WSC i założyciel wscpro.pl

  • Socjale:
Graj, ucz się, rozwijaj!:

Czy jesteś gotowy na sportową przygodę pełną radości i nauki? Dołącz do naszej Akademii Squasha dla Juniorów, gdzie czekają na Ciebie emocjonujące treningi, nowe przyjaźnie i wiele możliwości rozwoju!


Indywidualne Podejście

Jesteśmy tu dla Ciebie! Nasze treningi są dostosowane do Twojego wieku i umiejętności, dzięki czemu każdy może rozwijać się w tempie, które mu odpowiada.

Profesjonalni Trenerzy

Nasi doświadczeni trenerzy są gotowi wesprzeć Cię na każdym etapie nauki. Uczyć Cię techniki, motywować i pomagać w osiąganiu sportowych celów.

Pełne Zaplecze:

W Akademii masz dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz do treningów: kortów, sprzętu i akcesoriów. Wszystko, by Twoje zajęcia były efektywne i pełne przyjemności!.

Społeczność & Wsparcie

Akademia to nie tylko nauka gry, to także okazja do poznania rówieśników, nawiązania przyjaźni i wspólnych emocji związanych z uprawianiem squash'a. Razem jesteśmy silniejsi!

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu rozpoczęcia / kontynuowania kursu i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Kontakt pod numerem telefonu: +71 72 79 240 formularzem na stronie rezerwacji [zajęcia grupowe] lub mailem: akademia@wsclub.pl


JUNIOR PLAY - ŚRODA (17:00) SOBOTA (10:00)
JUNIOR BASIC - CZWARTEK (17:00) SOBOTA (11:00)
1TRENING (1 GODZINA)
KOSZT (45 PLN)

Nie czekaj dłużej! Dołącz do nas już dziś i odkryj, jak wiele frajdy i satysfakcji może dać Ci gra w squash! Zapisz się już dziś.

Team WSC.

ZESPÓŁ AKADEMII
TO DOŚWIADCZONA KADRA INSTRUKTORÓW
Marcin Żak
Marcin

Czołowy zawodnik top#25 Polskiego Związku Squasha, Trener, Sędzia międzynarodowy, PO Przewodniczącego Wydziału Sędziowskiego PZSQ.

Marcin
ZAWODNIK, TRENER, SĘDZIA
MICHAŁ
MICHAŁ

Pasjonat squasha, cierpliwy motywator, korektor złych nawyków, taktyk, sędzia PZSQ, zawodnik, doświadczony nauczyciel, współtwórca WSC i założyciel wscpro.pl

MICHAŁ
ZAWODNIK, TRENER, SĘDZIA
AREK
AREK

Czołowy zawodnik squasha, top #100 rankingu OPEN polskiego Związku Squasha.

AREK
TRENER, ZAWODNIK


Centrum Sportowe WSC
Jana Długosza 71, 51-162, Wrocław, PL
Godziny otwarcia: 7:00 -22:00
+48 71 72 79 240
wsc@wsclub.pl