Loading...

AKADEMIA SQUASHA MASTER

Dołącz do Akademii Squasha dla dorosłych, gdzie niezależnie od poziomu zaawansowania, możesz rozwijać swoje umiejętności, poprawiać kondycję i cieszyć się grą w przyjaznej atmosferze.
  • Wydarzenie: AKADEMIA SQUASHA MASTER
  • Data: Codziennie 7:00, 9:00
  • Zapisy: Akademia
  • Organizator:
  • MICHAŁ
    MICHAŁ

    Pasjonat squasha, cierpliwy motywator, korektor złych nawyków, taktyk, sędzia PZSQ, zawodnik, doświadczony nauczyciel, współtwórca WSC i założyciel wscpro.pl

  • Socjale:
Graj, ucz się, rozwijaj!:

Zapraszamy do Akademii Squasha dla dorosłych, która jest idealnym miejscem nauki, niezależnie od poziomu zaawansowania! Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze squashem, czy jesteś doświadczonym graczem, nasze profesjonalne treningi pomogą Ci rozwijać umiejętności i czerpać radość z gry. Dołącz do naszej Akademii, popraw swoją kondycję, zdobądź nowe znajomości i baw się doskonale na korcie! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś i odkryj, jak wiele przyjemności i satysfakcji może przynieść squash.


Indywidualne Podejście

Akademia oferuje spersonalizowane treningi dostosowane do Twojego poziomu umiejętności, dzięki czemu każdy, od początkujących po zaawansowanych, może rozwijać swoje umiejętności w optymalnym tempie.

Profesjonalni Trenerzy

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy nie tylko uczą techniki, ale również motywują i pomagają osiągać cele sportowe, niezależnie od Twojego aktualnego poziomu gry.

Pełne Zaplecze:

Akademia zapewnia dostęp do kortów, sprzętu oraz niezbędnych akcesoriów, co sprawia, że treningi są efektywne i przyjemne, a Ty możesz cieszyć się komfortowymi warunkami do nauki i gry.

Społeczność & Wsparcie

Uczestnictwo w Akademii to także świetna okazja do poznania innych pasjonatów tego sportu, nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń, co dodatkowo motywuje i wzbogaca doświadczenie treningowe.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu rozpoczęcia / kontynuowania kursu i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Kontakt pod numerem telefonu: +71 72 79 240 formularzem na stronie rezerwacji [zajęcia grupowe] lub mailem: akademia@wsclub.pl


TERMIN - CODZIENNIE (7:00 - 9:00)
1TRENING (1 GODZINA)
KOSZT (69 PLN)

Dołącz do Akademii Squasha w każdej chwili! Wybierz dogodny dla siebie termin i rozpocznij treningi, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności, poprawiać kondycję i czerpać radość z gry. Niezależnie od poziomu zaawansowania, zawsze znajdziesz u nas miejsce i wsparcie, aby stać się lepszym graczem. Zapisz się już dziś i przekonaj się, jak wiele przyjemności może przynieść squash!

Team WSC.

ZESPÓŁ AKADEMII
TO DOŚWIADCZONA KADRA INSTRUKTORÓW
Marcin Żak
Marcin

Czołowy zawodnik top#25 Polskiego Związku Squasha, Trener, Sędzia międzynarodowy, PO Przewodniczącego Wydziału Sędziowskiego PZSQ.

Marcin
ZAWODNIK, TRENER, SĘDZIA
MICHAŁ
MICHAŁ

Pasjonat squasha, cierpliwy motywator, korektor złych nawyków, taktyk, sędzia PZSQ, zawodnik, doświadczony nauczyciel, współtwórca WSC i założyciel wscpro.pl

MICHAŁ
ZAWODNIK, TRENER, SĘDZIA
AREK
AREK

Czołowy zawodnik squasha, top #100 rankingu OPEN polskiego Związku Squasha.

AREK
TRENER, ZAWODNIK


Centrum Sportowe WSC
Jana Długosza 71, 51-162, Wrocław, PL
Godziny otwarcia: 7:00 -22:00
+48 71 72 79 240
wsc@wsclub.pl