M

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

Akademia Squasha WSC Junior

Od zera do bohatera.

Przedstawiamy Akademię Squasha dla dzieci i młodzieży!

Wypróbuj!

W trakcie pierwszych treningów dobierzemy grupy osób na podobnym poziomie gry by możliwie najlepiej rozwijać umiejętności

Dla wszystkich

Na zajęciach dbamy o to, aby wszystkie zapisane dzieci znalazły odpowiedniego partnera do gry na podobnym poziomie.

Nie musisz mieć sprzętu!

Wystarczy strój i obuwie sportowe. Niezbędny sprzęt wypożyczymy Ci za darmo!

Dla kogo przeznaczona jest Akademia?

Akademia Squasha WSC  to zajęcia skierowane głównie do dzieci w wieku od 5 do 16 lat. System szkolenia kształcący od podstaw oraz pogłębiający umiejętności techniczne tych, którzy już rozpoczęli swoją squashową przygodę. Trening organizowane są w kilkuosobowych grupach, dopasowanych wiekiem i poziomem zaawansowania co pozwala osiągnąć najwyższą efektywność treningu.

Zapewnia pełne gier i zabaw zajęcia stanowiące wstęp do rozwijania bazy umiejętności dla sportów rakietowych i budowania zaufania na korcie. Będzie to połączenie gier rakietowych i nie-rakietowych dla dzieci w wieku 5+.

Uzestnicy szkolenia na poziomie podstawowym grają podstawowymi piłkami oraz juniorskimi rakietami, które udostępnia klub. Instruktorzy oprócz nauki podstawowych uderzeń po koźle (forehand, backhand, boast, drop) i uderzeń z powietrza (wolej, serwis) wprowadzają elementy zabawy wykorzystując do tego celu pachołki, hula hopy, znaczniki, szarfy, zabawkowe korty do badmintona, tenisa stołowego czy bramki do unihokeja. W ten sposób rozwijają oprócz umiejętności technicznych także koordynację ruchową, zwinność, zręczność i umiejętność poruszania się po korcie.

Program Zaawansowany obejmuje dzieci wykazujące predyspozycje zawodnicze. Skierowany do juniorów w każdym wieku. Zbudowany na 3 sesjach treningowych w tygodniu składających się z : 2 treningów technicznych oraz 1 treningu motorycznego

Jak wygląda i ile kosztuje uczestnictwo w akademii?

1 wejście

45 zł

Akademia Squasha WSC BASIC  to zajęcia skierowane głównie do dzieci w wieku od 5 do 16 lat. System szkolenia kształcący od podstaw oraz pogłębiający umiejętności techniczne tych, którzy już rozpoczęli swoją squashową przygodę. Treningi organizowane są w 2-3 osobowych grupach, dopasowanych wiekiem i poziomem zaawansowania co pozwala osiągnąć najwyższą efektywność treningu.

Środa 17:00 Sobota 11:00

1 wejście

45 zł

Akademia Squasha WSC PRO obejmuje dzieci wykazujące predyspozycje zawodnicze dla juniorów w każdym wieku. Zbudowany na 2-3 sesjach treningowych w tygodniu składających się z co najmniej 2 treningów technicznych oraz 1 treningu motorycznego zorganizowanych i wypracowanych przez trenerów WSC.

Środa 17:00 Sobota 11:00

Trenujemy od Października do czerwca

Trenujemy w max 3-4 osobowych grupach

1 trening w tygodniu

Stałe godziny w najlepszych terminach,

Trenujesz tak długo jak chcesz!

Zapewniamy sprzęt do gry, regeneracji oraz napoje

Trenujemy od Października do czerwca

Trenujemy w 2-3 osobowych grupach

min 2 treningi w tygodniu

Stałe godziny w najlepszych terminach

Trenujesz tak długo jak chcesz!

Zapewniamy sprzęt do gry, regeneracji oraz napoje