Loading...

DEBLOWA LIGA BADMINTONA BABOLAT

Niedzialna Deblowa Liga Badmintona są to cykliczne rozgrywki deblowe w WSC. z BABOLATEM!
 • Wydarzenie: DEBLOWA LIGA BADMINTONA
 • Data: niedziela 17:00 - 22:00
 • Zapisy: bo5.pl/wsc
 • Organizator:
 • DAMIAN
  DAMIAN

  Instruktor badmintona z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym. Prowadzi treningi indywidualne i grupowe, szkółki badmintona, a także zajęcia dla grup i firm.

  DAMIAN
  TRENER

 • Socjale:
Rozwój, Zabawa, Rywalizacja, Pasja:

Wspólnie z Babolat łączymy we Wrocławiu rozgrywki deblowe badmintona z aktywnym spędzaniem niedzieli. Tak Powstała: Deblowa Liga Badmintona Babolat.

Babolat będący sponsorem tytularnym Ligi, jest najstarszą firmą rakietową na świecie. Oferta Babolat to rakiety do tenisa, badmintona i padla, naciągi, buty, piłki, lotki, torby, odzież i akcesoria stworzone i zaprojektowane tak, by każdy gracz mógł wyrazić swój styl gry.

Twoje Centrum Sportów Rakietowych wscpro.pl – oferuje bogaty wybór rakiet, odzieży, obuwia i akcesoriów niezbędnych do gry w squasha, badmintona, tenisa stołowego oraz wielu innych. Znajdziesz tam sprzęt renomowanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach a także usług oferowanych w naszym sklepie stacjonarnym.

Deblowa Liga Badmintona stanowi doskonałą platformę dla tych, którzy chcą w pełni doświadczyć uroku tego sportu zwłaszcza w Niedzielne popołudnie. Dlatego warto zastanowić się, dlaczego warto rywalizować w takiej lidze.


Zabawa & integracja

Liga badmintona to doskonała okazja do spędzenia niedzielnego popołudnia w towarzystwie przyjaciół i pasjonatów tego sportu. Grając w deble, możesz cieszyć się wspólną rywalizacją i budować trwałe więzi ze współgraczami.

Rozwój umiejętności

Liga badmintona to doskonała szkoła techniki i taktyki gry. Poprzez regularne uczestnictwo w meczach, możesz doskonalić swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia i rozwijać się jako zawodnik.

Zdrowie & kondycja

Badminton to aktywność fizyczna, która angażuje całe ciało i poprawia wytrzymałość oraz kondycję. Regularna gra w lidze badmintona to doskonały sposób na utrzymanie się w formie oraz poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego.

Emocje & Rywalizacja

Liga badmintona to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także emocje i pasja. Grając w meczach ligowych, możesz doświadczyć niezapomnianych momentów i poczuć dreszczyk emocji związanych z walką o zwycięstwo na korcie.

RYWALIZACJA

Deblowa Liga Badmintona są to cykliczne rozgrywki deblowe, które polegają na rozgrywaniu cotygodniowych kolejek ligowych. Zawodnicy zgłaszają się na konkretną kolejkę ligową, a następnie są przydzielony do jednej z grup, uwzględniając ich poziom gry. Pojedynki rozgrywane są w grupach systemem “każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich grup w kolejce ligowej, każdy team otrzymuje punkty do zbiorczego rankingu ligi. Wartość punktów zależy od miejsca zajętego w konkretnej grupie. Punkty oraz zajęte miejsce w grupie są podstawą rozstawienia zawodników w następnych kolejkach ligi.

Choć DLB zazwyczaj skupia się na przyjemności z gry, atrakcyjne nagrody czy upominki motywują uczestników do jeszcze większego zaangażowania. W WSC. doceniamy wysiłek zawodników i stara się nagrodzić ich za udział w lidze. Wspólnie z Babolat nasza Liga Deblowa Badmintona oferuje nagrody i wyróżnienia dla najlepszych zawodników. Rywalizacja w naszej Deblowej Lidze Badmintona to nie tylko gra, ale również nauka i rozwój. To świetna okazja, by połączyć przyjemność z aktywnością fizyczną, zdobyć nowe umiejętności i nawiązać trwałe znajomości. Warto więc spróbować swoich sił w tej przyjemnej i pasjonującej dyscyplinie sportu.


NIEDZIELA (16:00 - 22:00)
TREMIN (CO TYDZIEŃ)
WPISOWE (90 PLN)

Chcesz rozpocząć swoją przygodę w rozgrywkach lub sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności a przeede wszystkim świetnie się bawić w sportowej atmosferze? Zapisz się na kolejną rundę DLB: bo5.pl/wsc

Partnerzy DLB

Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom za niezastąpione wsparcie, które sprawia, że Niedzielna Liga Deblowa Badmintona jest niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników.


Wspierając SUPERLIGĘ, Twoja marka zyska widoczność i prestiż wśród aktywnych, zaangażowanych uczestników oraz licznych kibiców: KontaktCentrum Sportowe WSC
Jana Długosza 71, 51-162, Wrocław, PL
Godziny otwarcia: 7:00 -22:00
+48 71 72 79 240
wsc@wsclub.pl