Loading...

DAMSKA LIGA SQUASHA

Dołącz do Ligi DLS, gdzie sportowa rywalizacja łączy się z nauką, rozwojem umiejętności i budowaniem trwałych relacji, przekształcając grę w prawdziwą pasję.
  • Wydarzenie: DAMSKA LIGA SQUASHA
  • Data: każdy piątek 18:00
  • Zapisy: bo5.pl/wsc
  • Organizator:
  • MICHAŁ
    MICHAŁ

    Pasjonat squasha, cierpliwy motywator, korektor złych nawyków, taktyk, sędzia PZSQ, zawodnik, doświadczony nauczyciel, współtwórca WSC i założyciel wscpro.pl

  • Socjale:
Rozwój, Zabawa, Pasja:

W lidze DLS każdy mecz to więcej niż gra. To okazja do nauki, zdobywania nowych umiejętności i budowania trwałych relacji. Dołącz do naszej ligi, gdzie połączysz przyjemność z aktywnością fizyczną, podbijesz swoje umiejętności i poznasz pasjonujący świat sportowej rywalizacji. Liga DLS - gdzie sport staje się pasją, a gra prowadzi do sukcesu!


Rozwój Umiejętności

Udział w damskiej lidze squasha pozwala na regularne doskonalenie swoich umiejętności pod okiem trenera oraz w ramach rywalizacji z innymi zawodniczkami.

Zdrowie i Aktywność Fizyczna

Regularne granie w squasha to świetny sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej, poprawę wydolności i spalenie kalorii, co korzystnie wpływa na ogólne zdrowie.

Budowanie Relacji

Liga oferuje nie tylko sportową rywalizację, ale także możliwość nawiązania nowych znajomości i budowania trwałych relacji z innymi entuzjastkami squasha.

Motywacja & Satysfakcja

Uczestnictwo w lidze dodaje motywacji do regularnych treningów i daje satysfakcję z osiąganych postępów, a także z rywalizacji o wyższe miejsca w rankingu.

RYWALIZACJA

Rywalizacja w naszej DLS to nie tylko gra, ale również nauka i rozwój. To świetna okazja, by połączyć przyjemność z aktywnością fizyczną, zdobyć nowe umiejętności i nawiązać trwałe znajomości. Warto więc spróbować swoich sił w tej przyjemnej i pasjonującej dyscyplinie sportu. Liga DLS są to cykliczne rozgrywki indywidualne, które polegają na rozgrywaniu cotygodniowych kolejek ligowych. Zawodniczki zgłaszają się na konkretną kolejkę ligową, a następnie są przydzielane do jednej z grup, uwzględniając poziom gry. Pojedynki rozgrywane są w grupach systemem “każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich grup w kolejce ligowej, każda z zawodniczek otrzymuje punkty do zbiorczego rankingu ligi. Wartość punktów zależy od miejsca zajętego w konkretnej grupie. Punkty oraz zajęte miejsce w grupie są podstawą rozstawienia w następnych kolejkach ligi.


CZAS (18:00 - 21:00)
TRENING (1 GODZINA)
ROZGRYWKI (2 GODZINY)

Chcesz rozpocząć swoją przygodę w rozgrywkach lub sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności a przeede wszystkim świetnie się bawić w sportowej atmosferze? Zapisz się na kolejną rundę DLS: bo5.pl/wsc

Partnerzy DLS

Dzięki wsparciu naszych sponsorów i partnerów, Damska Liga Squasha może rozwijać się dynamicznie, oferując zawodniczkom doskonałe warunki do gry. Serdecznie dziękujemy!


Wspierając damską ligę squasha, Twoja marka zyska widoczność i prestiż wśród aktywnych, zaangażowanych uczestniczek oraz licznych kibiców: KontaktCentrum Sportowe WSC
Jana Długosza 71, 51-162, Wrocław, PL
Godziny otwarcia: 7:00 -22:00
+48 71 72 79 240
wsc@wsclub.pl