M
miejsce spotkań

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA, BADMINTONA CZY TENISA STOŁOWEGO
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

Natalia Mierzejewska Mistrzynią Grand Prix Polish Junior OPEN 2022

  /  Natalia Mierzejewska Mistrzynią Grand Prix Polish Junior OPEN 2022


“Jest taka Pani, ma na imię Natalia, ma 13 lat i jest szalenie skromną i pozytywną osobą. Z większością z nas wygra a i tak po przegranej będziemy szczęśliwi, radośni z pełnym i najszczerszym uśmiechem 😝 przebijemy piątkę po meczu.”

Natalia Mierzejewska od Czech Junior Open 2020 świadomie nie występowała w rozgrywkach europejskich skupiając się szlifowaniu formy, ciężko trenując by odpalić w 2023 ale w najważniejszym turnieju tego roku jednak postanowiła zagrać! I do tego koncertowo!

Natalia jest bardzo ambitną osobą, nie tylko na korcie ale i w szkole, w życiu, codziennie – ma zawsze swoje zdanie i jak każdy potrzebuje spokoju a przede wszystkim wolności. My w WSC. zawsze słuchamy, pytamy, rozmawiamy oraz jeśli tylko możemy wspieramy i wspomagamy jej rozwój z ogromną pomocą sponsorów Natalii – Betard, Milart!

Dziękujemy Artutom za mega wsparcie a my zawsze zapraszamy i będziemy zapraszać  do wspierania tAkich talentów!

W tym roku zmieniła sztab szkoleniowy, co było dla niej bardzo trudne bowiem od 5tego roku życia wszystko prowadził Rafal Rykowski, wykonując kosmiczną pracę z naszym Diamentem (3 Mistrzostwa Polski i 2 Europy) za co zawsze będziemy szczerze wdzięczni.  Ale zmiany są życiowym pewnikiem i często są potrzebne.

W 2022 po zdobyciu Mistrzostwa Polski w Łodzi nasza 13teczka bardzo chciała sprawdzić swój poziom na europejskiej arenie, dlatego zdecydowała się wystąpić w Polish Junior Open Grad Prix 2022 w kategorii GU15. Jeden z najwyższej rangi turniej w Polsce i Europie.

 

Ciężka codzienna praca po raz kolejny pokazuje, że to jest dobra droga rozwoju a nawet topowe światowe rankingi nie grają same. Rozstawiona 9/16 Natalia bardzo pewnie kroczyła przez wszystkie rundy aż do zwycięskiego Finału pokonując rozstawione z #5, #2, #1 rywalki tracąc tylko 1 set w całym Turnieju!

O półfinale pisaliśmy ale Finał to czysta poezja squasha, gdzie obie Damy zagrały na najwyższym poziomie. Kristina wygrała z Natalią w PJOGP 2018 3:0. 2022 to już jednak inny czas, inny poziom. Natalia spokojnie prowadziła grę i żądliła po perfekcyjnym przygotowaniu kortowej przewagi. Magiczne wymiany, które mogliśmy podziwiać udostępnimy niebawem na https://wsclub.pl i fB. Kristina gra świetnie ale spokój, koncentracja i pewność Natalii nawet w najtrudniejszych momentach meczu dały wygraną!

Przez wszystkie 3 dni turnieju Natalia miała pełne wsparcie Trenera za co w jej imieniu dziękujemy Damian. 

Natalia mogła też liczyć na wsparcie całej Rodziny WSC., która tłumnie dopingowała Natkę – za co również dziękujemy i chcemy w jej imieniu potwierdzić że to działa!

Wyniki:

3:0 (11:1, 11:2, 11:2) z Eline Kristensen [5/8]

3:0 (11:2, 11:3, 11:4) z Daria Vlasenko

3:1 (6:11, 11:7, 11:9, 11:6) z Alexandra Ghiorghisor [2]

3:0 (12:10, 11:7, 12:10) z Kristina Begeba [1]

#TeamMierzejewska 

Damian Choma

Dan Teuchner

Bartek Podgórski

Magda Paździor

Mama i Tata

Przyjaciele

Sponsorzy bez których nie byłoby sukcesów:

Betard

Milart

WSC

 

DZIĘKUJEMY!

.