Loading...

O nas

WSC.

WSC. Centrum Sportu we Wrocławiu to kompleks, który ma wszystko, czego potrzebujesz. Korty do badmintona i squasha, oraz sale do tenisa stołowego są idealnie dostosowane do potrzeb graczy. Po intensywnym treningu możesz zrelaksować się w grocie solnej lub saunach. Nasz sprzęt jest najwyższej jakości, a możliwość przetestowania go pomaga w pewnych zakupach w naszym sklepie.

WSC to jeden z najbardziej renomowanych klubów rakiety w Polsce, zdobywający uznanie za profesjonalizm. Od 2013 roku aktywnie uczestniczymy w dynamicznym rozwoju squasha w kraju, a od 2021 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o badmintona. Dla pasjonatów sportu, którzy poszukują intensywnych doznań, przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć z tenisa stołowego oraz możliwość korzystania z usług trenera personalnego. A to nie koniec naszych inicjatyw.

Obiekt WSC to imponująca przestrzeń o powierzchni ponad 1500 m2, obejmująca 7 kortów squashowych, 6 kortów do badmintona, 2 stoły do tenisa stołowego, a także 2 sauny do regeneracji i grotę solną, zapewniającej idealne miejsce do relaksu i odpoczynku.

SQUASH (7 KORTÓW)
BADMINTON (6 KORTÓW)
TENIS STOŁOWY (2 STOŁY)
SAUNY (DAMSKA, MĘSKA)
GROTA SOLNA (8 MIEJSC)

DYSCYPLINY

SZEROKI WACHLARZ AKTYWNOŚCI I RELAKSU

WYBIERZ TO NA CO MASZ OCHOTĘ

BADMINTON
Dla wszystkich amatorów lotki udostępniamy 6 kortów. Zapraszamy wszystkich chcących się bawić lub rozpoczynać bądź doskonalić swoje umiejętności.
SQUASH
Szybka, wymagająca i dynamiczna gra dająca dużo zabawy, satysfakcji ale i rywalizacji, bowiem squash po angielsku to gnieść lub miażdżyć. W WSC. czeka na Was 7 kortów.
TENIS STOŁOWY
Bardzo szybka i dynamiczna gra dająca dużo zabawy i rywalizacji dla graczy. Zapraszamy do gry zawodników i amatorów na klimatyzowaną salę z 2 profesjonalnymi stołami do gry.
GROTA SOLNA
z tężnią solankową to miejsce o niepowtarzalnym wyglądzie zbudowana z kostek solnych, sufity imitują szatę naciekową jaskini (stalaktytów). Pozwala to na stworzenie klimatu i odprężeniu przy muzyce.
SAUNY
Przebywanie w suchej saunie sprawia, że organizm oczyszcza się z toksyn. To także dobra metoda na relaks, rozluźnienie i zniwelowanie napięcia wynikającego ze stresu. Sauna sucha posiada także właściwości odchudzające.
FITNESS
Zajęcia ogólnorozwojowe dla osób w każdym wieku poprawiające kondycję, wytrzymałość oraz elastyczność i przede wszystkim ujędrnienie całego ciała. W każdy poniedziałek oraz środę o godzinie 19:00.
Filiżanek Kawy
Aktywnych Graczy
+
Rozegranych Turniejów
%
Zadowolonych Klientów

Team WSC.

NAJBARDZIEJ NIESAMOWITY ZESPÓŁ
DOŚWIADCZONA, STAŁA KADRA TO NAJCENNIEJSZE W WSC.
Marcin Żak
Marcin

Czołowy zawodnik top#25 Polskiego Związku Squasha, Trener, Sędzia międzynarodowy, PO Przewodniczącego Wydziału Sędziowskiego PZSQ.

Marcin
ZAWODNIK, TRENER, SĘDZIA

MICHAŁ
MICHAŁ

Pasjonat squasha, cierpliwy motywator, korektor złych nawyków, taktyk, sędzia PZSQ, zawodnik, doświadczony nauczyciel, współtwórca WSC i założyciel wscpro.pl

MICHAŁ
ZAWODNIK, TRENER, SĘDZIA

MARCIN
MARCIN

Trener II klasy PZBad, ponad dziesięcioletnie doświadczenie w szkoleniu badmintona, trener kadr wojewódzkich na dolnymśląsku, główny trener w AS Victoria.

MARCIN
TRENER


Centrum Sportowe WSC
Jana Długosza 71, 51-162, Wrocław, PL
Godziny otwarcia: 7:00 -22:00
+48 71 72 79 240
wsc@wsclub.pl