M

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

Akademia Squasha dla dzieci i młodzieży

Nowy sezon 2022

Najlepszy Program Juniorski tylko w WSC!

Ponadto chcąc uatrakcyjnić czas zajęć tak dla dzieci jak i rodziców będziemy ze swojej strony proponować Państwu dodatkowe terminy spotkań zbieżne z prowadzonymi w naszym klubie turniejami aby zarówno dzieci jak i Państwo mieli okazję zapoznać się ze squashem na wyższym poziomie, poznać zasady prowadzenia i rozgrywania turniejów oraz obserwować rywalizację zawodników.

Oto szczegóły zajęć Programu Juniorskiego :

  1. Akademia Squasha dla dzieci i młodzieży prowadzona będzie we środy o godzinach 17.00  oraz soboty 11:00, w grupach.
  2. Dla nowych uczestników po odbyciu zajęć wprowadzających dzieci będę zapisywane do odpowiednich grup wiekowych.
  3. Chcąc zapewnić Państwa dzieciom zarówno możliwość aktywnego spędzania czasu jak i nauki gry w squash’a będziemy podczas zajęć zwracać uwagę na rozwój między innymi ich koordynacji ruchowej, wytrzymałości, sprawności, kondycji ale również dobrą zabawę w gronie rówieśników. Cel ten pozwoli nam osiągnąć profesjonalna kadra trenerska Wrocław Squash Club posiadająca doświadczenie w pracy z dziećmi, tak na korcie jak i w domu.
  4. Pamiętając o tym, że sport to nie tylko treningi ale i dobra zabawa zaproponujemy Państwa pociechom spotkania i zabawy integracyjne oraz różne turnieje i konkursy. Razem z placem zabaw Bobolandia oraz ścianką wspinaczkową Fpinka przygotowaliśmy oferty umożliwiające korzystanie z  tych wszystkich atrakcji  w jednym miejscu, bez przemieszczania się po mieście.
  5. Dla dzieci uczęszczających na Program Juniorski wspólnie z naszym partnerem Akademii firmą OSHEE przygotowaliśmy niespodzianki cateringowe w czasie i po zajęciach.
  6.  Zajęcia indywidualne z trenerami – Twoje dziecko nie lubi zajęć grupowych? Szkoda, ale nadal możemy nauczyć go squasha lub poprawić posiadaną już wiedzę. Grono współpracujących z nami trenerów zapewni zajęcia na najwyższym poziomie.
  7. WSC zapewnia niezbędny sprzęt.
  8. Wszystkie szczegóły na stronie: AKADEMIA SQUASHA JUNIOR
  9. Zapisy w recepcji WSC tel. 71 72 79 240 lub pod mailem wsc@wsclub.pl.

.

Category:
Date:
Węcej informacji