M

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

Akademia Squasha dla dzieci i młodzieży

Nowy sezon 2020

Najlepszy Program Juniorski tylko w WSC!

Ponadto chcąc uatrakcyjnić czas zajęć tak dla dzieci jak i rodziców będziemy ze swojej strony proponować Państwu dodatkowe terminy spotkań zbieżne z prowadzonymi w naszym klubie turniejami aby zarówno dzieci jak i Państwo mieli okazję zapoznać się ze squashem na wyższym poziomie, poznać zasady prowadzenia i rozgrywania turniejów oraz obserwować rywalizację zawodników.

Oto szczegóły zajęć Programu Juniorskiego :

  1. Akademia Squasha dla dzieci i młodzieży prowadzona będzie we środy o godzinach 16:00, 17.00 i 18.00 oraz soboty 10:00,11:00, 12:00 w 3 grupach: zaawansowanej dla młodzieży, dzieci do lat 15 oraz najmłodszych adeptów squasha.
  2. Dla nowych uczestników po odbyciu zajęć wprowadzających dzieci będę zapisywane do odpowiednich grup wiekowych.
  3. Chcąc zapewnić Państwa dzieciom zarówno możliwość aktywnego spędzania czasu jak i nauki gry w squash’a będziemy podczas zajęć zwracać uwagę na rozwój między innymi ich koordynacji ruchowej, wytrzymałości, sprawności, kondycji ale również dobrą zabawę w gronie rówieśników. Cel ten pozwoli nam osiągnąć profesjonalna kadra trenerska Wrocław Squash Club posiadająca doświadczenie w pracy z dziećmi, tak na korcie jak i w domu.
  4. Pamiętając o tym, że sport to nie tylko treningi ale i dobra zabawa zaproponujemy Państwa pociechom spotkania i zabawy integracyjne oraz różne turnieje i konkursy. Razem z placem zabaw Bobolandia oraz ścianką wspinaczkową Fpinka przygotowaliśmy oferty umożliwiające korzystanie z  tych wszystkich atrakcji  w jednym miejscu, bez przemieszczania się po mieście.
  5. Dla dzieci uczęszczających na Program Juniorski wspólnie z naszym partnerem Akademii firmą OSHEE przygotowaliśmy niespodzianki cateringowe w czasie i po zajęciach.
  6.  Zajęcia indywidualne z trenerami – Twoje dziecko nie lubi zajęć grupowych? Szkoda, ale nadal możemy nauczyć go squasha lub poprawić posiadaną już wiedzę. Grono współpracujących z nami trenerów zapewni zajęcia na najwyższym poziomie.
  7. WSC zapewnia niezbędny sprzęt.
  8. Wszystkie szczegóły na stronie: AKADEMIA SQUASHA JUNIOR
  9. Zapisy w recepcji WSC tel. 71 72 79 240 lub pod mailem wsc@wsclub.pl.

.

Category:
Date:
Węcej informacji