M
miejsce spotkań

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA, BADMINTONA CZY TENISA STOŁOWEGO
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

Historia kariery

Pierwsze kroki

Natalia jest niezwykle utalentowaną zawodniczką, która swoją przygodę ze squashem rozpoczęła w wieku 5 lat.

Poza tytułami Mistrzyni Polski wielokrotnie wygrywała turnieje dziewcząt w swojej i wyższych kategoriach wiekowych. Jednocześnie zawsze stawała na podium rywalizując z dużo starszymi od siebie zawodnikami w kategoriach OPEN (z chłopcami) często do lat 17.

W wieku 11 lat miała już na koncie zwycięstwa z zawodniczkami seniorskimi, co obecnie jeszcze dobitniej potwierdza zajmując podia w turniejach najwyższych kategoriach Damskich.

.

 

Ciężki trening

Natalia trenuje bardzo intensywnie mając wsparcie sztabu trenerów, cały czas robiąc ogromne postępy w swojej grze. Doskonałe podstawy techniki i pierwsze osiągnięcia sportowe zapewnił Natalii trener Rafał Rykowski. Obecnie codzienny trening i współrywalizację zapewniają Damian Choma, Bartek Podgórski, Michał Mierzejewski.

O przygotowanie i poprawny rozwój fizyczny od samego początku dba medalistka lekkoatletycznych Mistrzostw Polski, trenerka fitness Magdalena Paździor.

Fizjoterapeuci.

.

 

 

Zostać Mistrzem

GDY ROBISZ TO CO KOCHASZ – JUŻ WYGRYWASZ!

 

Największym marzeniem Natalii jest zostanie Mistrzynią Świata a decyzję o zostaniu najlepszą podjęła bardzo wcześnie. Swoją przygodę ze squashem rozpoczęła za sprawą taty, który zabierał ją na swoje treningi i zauważył talent.

Ciężka praca Natalii zaowocowała występem w jej pierwszym turnieju międzynarodowym Polish Junior Open 2017 w kategorii dużo starszych dziewcząt do lat 11 (Natalia miała wówczas 8 lat), gdzie niewiele brakowało by stanęła na podium. Ostatecznie zajęła 4 miejsce przegrywając nieznacznie z bardziej doświadczoną Ukrainką. To było motywacją do jeszcze cięższej pracy by w 2019 zostać mistrzynią tego turnieju w randze Europejskiej Federacji Squasha.

W 2019 Natalia po zdobyciu LVK Europy oraz Mistrzostwa Polski w Squashu 2019 kompletuje koronę 2019 i po raz pierwszy w karierze zwycięża w najwyższej rangi turnieju w Europie – PJO 2019.

2020 zakończyła vice mistrzostwem Polski by w 2022 ponownie wrócić na najwyższy stopień podium i cieszyć się z Mistrzostwa Polski. Dodatkowo 2022 Natalia kończy zwycięstwami w Polish Junior Open Grand Prix GU15 oraz turnieju seniorskim w kategorii B!

2023(20-22.01) rozpoczyna zwycięstwem w Turnieju najwyższej rangi w Europie – Super Series Europejskiej Federacji Squasha (ESF) Czech Junior Open 2023!

.

Client:

Edge Themes

Category:
Date: