M

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

MIX Suash’a na Długosza

Zasady zawodów

Mix squash’a na Długosza to cotygodniowe godzinne rozgrywki o charakterze zarówno rekreacyjnym jak i treningowym. W trakcie grania macie szansę spotkać na kortach osoby o zróżnicowanym poziomie umiejętności i doświadczenia, od graczy turniejowych po osoby stawiające pierwsze kroki na kortach dzięki czemu będziecie mieli możliwość sprawdzić i rozwijać wasze umiejętności w różnych warunkach.

 

Zajęcia są tak przewidziane aby zmierzały do wyrównywania poziomu uczestniczących w nich graczy i niwelowania dysproporcji w ich poziomie. Liczba kortów na których gramy jest zależna od liczby zgłoszonych osób (dwie osoby na kort).

 

Granie składa się z dziesięciu 6-minowych rund przerywanych wyraźnym sygnałem dźwiękowym. Na pierwszą rundę zawodnicy zajmują korty dowolnie wg własnego uznania i w czasie całej rundy zliczają zdobyte przez siebie punkty. Następnie po każdych sześciu minutach osoba która zdobyła mniej punktów przechodzi na kort o wyższym numerze (np. z dwójki na trójkę), natomiast osoba która zdobyła więcej punktów przechodzi na kort o niższym numerze (np. z dwójki na jedynkę).

 

Zapisy odbywają się poprzez aplikację mobilną, stronę internetową, recepcji WSC czy bezpośrednio u Marcina.

  • aplikacja mobilna – zakładka ZAJĘCIA/MIX ( link )
  • przez strona internetowa – zakładka ZAJĘCIA GRUPOWE ( link )
  • recepcja WSC.
  • u organizatora Marcina Żaka pod numerem telefonu 661 465 872 (pod tym numerem będziecie mogli także znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania).

 

Marcin zawsze uczestniczy w rozgrywkach, więc jeśli na niego traficie na korcie to zawsze będziecie mogli równie dobrze skorzystać z krótkiej instruktażowej lekcji zamiast grania lub zagrać na specjalnych wybranych przez Was warunkach (np. Marcin nie będzie mógł grać mocno albo będzie musiał grać tylko po linii lub w wybrane ćwiartki kortu itp.) – wszystko wedle Waszego uznania.

 

Uczestnictwo kosztuje 35 zł od osoby płatne gotówką lub kartą w dniu gry na recepcji klubu. Możliwe użycie karty partnerskiej która obniża koszt o 15 zł. Po zapisach możliwość wycofania się najpóźniej do dnia w którym gramy do godziny 12.00.

 

|Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Category:
Date: