M

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

Natalia Mierzejewska

Natalia Mierzejewska

Natalia jest niezwykle utalentowaną zawodniczką, która swoją przygodę ze squashem rozpoczęła w wieku 5 lat.

Poza tytułami Mistrzyni Polski wielokrotnie wygrywała turnieje dziewcząt w swojej i wyższych kategoriach wiekowych. Jednocześnie zawsze stawała na podium rywalizując z dużo starszymi od siebie zawodnikami w kategoriach OPEN (z chłopcami) często do lat 17.

W wieku 11 lat miała już na koncie zwycięstwa z zawodniczkami seniorskimi, co obecnie jeszcze dobitniej potwierdza zajmując podia w turniejach najwyższych kategoriach Damskich.

CIĘŻKI TRENING

Natalia trenuje bardzo intensywnie mając wsparcie całego sztabu trenerów, cały czas robiąc ogromne postępy w swojej grze. Codzienny trening i współrywalizację zapewniają dodatkowo Damian Choma, Bartek Podgórski, Dan Teuchner oraz Sylwek Rudnik.

O przygotowanie i poprawny rozwój fizyczny dba medalistka lekkoatletycznych Mistrzostw Polski, trenerka fitness Magdalena Paździor.

ZOSTAĆ MISTRZEM

Ciężka praca Natalii zaowocowała występem w jej pierwszym turnieju międzynarodowym Polish Junior Open 2017 w kategorii dużo starszych dziewcząt do lat 11 (Natalia miała wówczas 8 lat), gdzie niewiele brakowało by stanęła na podium. Ostatecznie zajęła 4 miejsce przegrywając nieznacznie z bardziej doświadczoną Ukrainką. To było motywacją do jeszcze cięższej pracy by w 2019 zostać mistrzynią tego turnieju w randze Europejskiej Federacji Squasha.

Jej największym marzeniem jest zostanie Mistrzynią Świata dlatego wierzymy, że dzięki Państwa pomocy marzenie Natalii zostanie zrealizowane.

W 2019 Natalia po zdobyciu LVK Europy oraz Mistrzostwa Polski w Squashu 2019 kompletuje koronę 2019 i po raz pierwszy w karierze zwycięża w najwyższej rangi turnieju w Europie – PJO 2019.

Natalia rozegrała cały turniej wygrywając wyraźnie wszystkie mecze bez straty seta, często nie dając rywalkom szans na zdobycie punktu co jest ogromnym osiągnięciem.

2020 zakończyła vice mistrzostwem Polski by w 2022 ponownie wrócić na najwyższy stopień podium i cieszyć się z Mistrzostwa Polski.

SPONSORZY

Od początku kariery Natalia jest wspierana przez BETARD, a niedawno do TEAM NATALIA dołączył MILART!

 

Zapraszamy do współpracy w zakresie sponsoringu Natalii Mierzejewskiej, czterokrotnej Indywidualnej Mistrzyni Polski, Mistrzyni Europy w Squashu.

.