M

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

Trening obwodowy

Zapraszamy w każdy czwartek o godz. 19:00

Na czym polega

Trening obwodowy to trening ogólnorozwojowy w systemie obwodowym, wykorzystujący elementy treningu funkcjonalnego oraz cross fit prowadzony w grupach. W zależności od poziomu sprawności uczestnika programu instruktor dobiera zakres danego ćwiczenia. Rywalizacja, moc pozytywnych emocji, spalone kalorie, wzrost siły i wytrzymałości  organizmu, Jest to trening dla wszystkich i należy do zajęć o dużej intensywności, w którym pracuje się nad wszystkimi partiami mięśniowymi. Z uwagi na dość dużą intensywność i odpowiednie tempo pracy trening ten w szczególności polecamy osobom, które chciałby pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Trening obwodowy składa się z kilku stacji, na których uczestnicy wykonują poszczególne ćwiczenia w określonej kolejności i w określonym czasie. Na każdej stacji uczestnik spędza maksymalnie minutę, a pomiędzy stacjami ma około 10 sekund na przejście i odpoczynek.
Trening obwodowy pobudza całe ciało do ćwiczeń i wpływa na wszystkie jego partie. Na zajęciach mogą zostać wykorzystane sprzęty typu hantelki, piłki czy stepy. Prócz korzystania z ciężarków czy piłek, pracujemy również pod ciężarem naszego własnego ciała.

Na treningach obwodowych nie ma nudy i czas u na obijanie. Ćwiczenia są tak dobrane, aby każdy uczestnik popracował nad niedoskonałościami swojej sylwetki. Ponadto trening na obwodzie koła dodaje motywacji. Podczas trwania treningów obwodowych uczestnicy widzą siebie nawzajem i dodają sobie energii, wspierają się.
W taki sposób możemy wykonać przykładowo 3 obwody. Ogromną zaletą treningu obwodowego jest wszechstronność ćwiczeń. Ćwiczenia angażują zarówno górne jak i dolne partie mięśniowe.

Efekty

– spalanie tkanki tłuszczowej
– przyspieszenie metabolizmu
– wzrost wydolności organizmu
– kompleksowy rozwój fizyczny organizmu, poprzez zaangażowanie wielu grup mięśniowych w pojedynczym ćwiczeniu
– wzmocnienie mięśni całego ciała
– dodaje pewności siebie i sprawia, że dajemy z siebie więcej

Dla kogo?

Trening obwodowy przeznaczony jest dla osób, które chcą schudnąć, spalić tkankę tłuszczową i szybko zauważyć efekty. To również odpowiedni trening, dla tych, którzy nie lubią nudy i chcieliby spróbować czegoś nowego. Ponadto to ciekawa metoda, ponieważ odbywa się na obwodzie koła przez co przełamuje bariery, integruje uczestników zajęć i jeszcze bardziej mobilizuje osoby ćwiczące. Ćwiczenia na treningach obwodowych wzmocnią całe Twoje ciało i poprawią kondycję. Nie czekaj, aż nadmiar obowiązków, zbędnej tkanki tłuszczowej i zmęczenie przytłoczy Cię i przestaniesz ćwiczyć. Mimo wszystko warto pamiętać, że same ćwiczenia nie przyczynią się do uzyskania idealnej sylwetki. Bardzo ważną rolę odgrywa zdrowa, zbilansowane dieta, jeśli będziesz jej przestrzegać osiągniesz swój cel!

 

 

Category:
Date:
CENNIK:

15 PLN

KARTY RABATOWE:

GRATIS!