M
miejsce spotkań

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA, BADMINTONA CZY TENISA STOŁOWEGO
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

Regulamin imprez

Regulamin imprez w WSC.

§ 1.Przyjęcie urodzinowe organizowane jest w jednym (wybranym przez Państwa dziecko) pokoju urodzinowym, który znajduje się na terenie WSC. Przez przyjęcie urodzinowe należy rozumieć najem pokoju urodzinowego przez organizatora imprezy urodzinowej oraz pozostałych atrakcji WSC. na ustalony w treści zlecenia termin i wybór odpowiadającego pakietu.

§ 2. Rezerwacji przyjęcia urodzinowego należy dokonać osobiście w WSC..

§ 3. Pokój URODZINOWY jest do dyspozycji organizatora w ustalonym w zleceniu terminie. WSC. zobowiązuje się do niewynajmowania w tym terminie pokoju oraz zarezerwowanych kortów/atrakcji na rzecz osób trzecich. WSC. dokona zwrotu kwoty otrzymanej z tytułu najmu pokoju organizatorowi urodzin, w przypadku szczególnych i udokumentowanych zdarzeń losowych wynikłych po stronie organizatora imprezy.

§ 4. Potwierdzeniem rezerwacji jest wypełnienie formularza/zlecenia, które wypełniają Państwo w dniu wpłacenia kaucji za pokój urodzinowy.

§ 5. Opłaty za wstęp każdego dziecka biorącego udział w przyjęciu urodzinowym dokonują Państwo już w dniu samego przyjęcia urodzinowego.

§ 6. Minimalna ilość dzieci biorąca udział w przyjęciu urodzinowym to 8 osób. Jeżeli dzieci będzie mniej to pobieramy opłatę za 8 dzieci.

§ 7. Czas wynajmu pokoju urodzinowego liczony jest od ustalonej godziny, a nie od momentu zebrania się gości. Po jego upływie mają Państwo możliwość przebywania na terenie naszego Parku do zamknięcia bez dodatkowych opłat.

§ 8. W weekendy oraz święta istnieje możliwość wynajęcia pokoju urodzinowego na dwie tury urodzinowe. Opłata za drugi przedział czasowy naliczana jest następująco: opłata za wynajęcie salki plus opłata stała za dzieci (niezależnie od ilości gości biorących udział w przyjęciu).

§ 9. Na urodziny można przynieść własny tort, owoce, szampana dla dzieci, zimne napoje, ciasto, ciastka, cukierki oraz inne słodycze.

§ 10. Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia ciepłych posiłków, dań gotowych oraz napoi ciepłych na teren Parku. Posiłki mogą Państwo zakupić w naszym punkcie gastronomicznym.

§ 11. Poczęstunek przygotowany dla dzieci, ze względów higienicznych, spożywamy wyłącznie w pokoju urodzinowym.

§ 12. Dbajmy o czystość. W pokojach urodzinowych nie rozsypujemy ozdób typu konfetti / piniata.

§ 13.Właściciel oraz personel WSC. nie ponosi odpowiedzialności za następstwa niewłaściwego zachowania dzieci będących pod opieką swoich rodziców/opiekunów podczas wynajmu pokoju urodzinowego. Organizatorzy imprezy urodzinowej, a to rodzice/opiekunowie zobowiązani są do zapewnienia bezpiecznej i kulturalnej zabawy w pokoju urodzinowym i poza nim.

§ 14. Dodatkowe informacje zawierające opis urodzin zawarte są na naszej stronie internetowej WSC.

§ 15. Uczestników zabawy urodzinowej obowiązuje ogólny Regulamin WSC.  

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości oraz zamówień niestandardowych prosimy o skontaktowanie się z recepcją WSC.

Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na zadane przez Państwa pytania.