M
miejsce spotkań

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA, BADMINTONA CZY TENISA STOŁOWEGO
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

III Prawniczy Turniej Squasha

III Prawniczy Turniej Squasha

Kamil Majchrzak zwyciężył w zakończonym III Prawniczym Turnieju Squasha o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej, który odbył się na kortach Wrocław Squash Clubu w dniu 23.02.2020. W bardzo wyrównanym finale pokonał Rafała Tarsalewskiego 3:1 (12:10,  11:5,  3:11,  11:3) po ponad 30 minutowej batalii. Trzecie miejsce zajął Maciej Drej pokonując takim samym wynikiem Wiktora Pietrasza   (9:11,  11:3,  11:4,  11:7).

III Prawniczy Turniej Squasha
III Prawniczy Turniej Squasha

Rozpoczęta niedzielnym przedpołudniem impreza zainicjowana krótkimi przemówieniami Michała Kapelskiego oraz Wicedziekana Okręgowej Rady Adwokackiej Sławomira Krzesia przebiegała w duchu sportowej rywalizacji, gdzie w każdym meczu wszyscy zawodnicy dawali z siebie znacznie ponad 100%. W turnieju udział wzięło 21 uczestników w tym dwie Panie.

Zorganizowany w WSC turniej obfitował w piękne wymiany, mnóstwo dobrego squasha oraz wspaniałą pozytywną atmosferę za co serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim zawodnikom. Szczególne podziękowania dla Michała Kapelskiego za świetny pomysł i zaangażowanie w jego realizacji.

Szczegóły rywalizacji:

Wyniki Turnieju: Link

Video: Link lub na kanale WSC na Youtube: Link

GALERIA: