M
miejsce spotkań

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA, BADMINTONA CZY TENISA STOŁOWEGO
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

6 miejsce Natalii Mierzejewskiej w turnieju rangi Super Series Czech Junior Open!

6 miejsce Natalii Mierzejewskiej w turnieju rangi Super Series Czech Junior Open!

Mimo tygodniowej przerwy w treningach na rzecz łóżka i osłabieniu przez znienawidzone zimowe wirusy Natalia zdołała zająć 6 miejsce w swoim pierwszym turnieju ESF rangi Super Series w Pradze w nowej kategorii GU13.

Nasza 11latka rozpoczęła turniej z wyżej rozstawioną 9/16 rosjanką Musikhiną wygrywając dość spokojnie 3:1. W kolejnym, bardzo trudnym meczu przegrała 3:0 (mając w obu pierwszych setach piłki setowe) z Weroniką Zimecką, która pokonała w pierwszym meczu zwyciężczynię Polish Junior Open 2019 Anastasję Krykun.

W kolejnym meczu bardzo pewnie wygrała z czeszką Ellą Pelikanovą, z którą rywalizowała o mistrzostwo LVK 2019 będąc jeszcze w kategorii GU11.

Ostatni mecz o 5 miejsce trwał ponad 40 minut gdzie niestety przebyta choroba ponownie dała znać o sobie i mimo prowadzenia 2:1 z węgierką Norą Juhasz Natalia ostatecznie przegrała 2:3.

Wyniki:

Serdecznie gratulujemy występu a przede wszystkim zbierania doświadczenia w pierwszym samodzielnym występie w międzynarodowym squash’u. Natalia po raz pierwszy zagrała cały turniej bez jakichkolwiek sugestii czy rad od trenerów 🙂 których i tak serdecznie pozdrawiamy Magda, Rafał i Bartek oraz Artur bez wsparcia którego nie moglibyśmy tak ciężko wspólnie pracować.


Galeria