M
miejsce spotkań

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA, BADMINTONA CZY TENISA STOŁOWEGO
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

Keller i Przyjaciele

  /  Squash   /  Keller i Przyjaciele

Ostatnia sobota września we wrocławskim oddziale Kellera upłynęła pod znakiem sportowej rywalizacji w squasha. Zorganizowano pierwszą edycję turnieju squasha „Keller i Przyjaciele”, w którym wzięli udział zaproszeni goście oraz pracownicy oddziału.
Formuła zawodów przewidywała odpowiednie wyzwania i emocje dla wszystkich graczy: zarówno profesjonalistów jak i nowicjuszy, którzy pierwszy raz trzymali rakietę. Przed zasadniczą rozgrywką profesjonalni trenerzy WSC. przez godzinę wyjaśniali zasady oraz podstawowe zagrywki tego widowiskowego sportu.
Mecze rozgrywano w systemie pucharowym a turniejowa drabinka przewidywała walkę o każde miejsce. Zawody miały charakter towarzyskiego spotkania w przyjacielskiej atmosferze, jednak pojedynki były pełne sportowej rywalizacji. Żaden z zawodników nie odstawiał rakiety i walczył o każdą piłkę, niezależnie od lokaty, o którą walczył.

Rozgrywka finałowa to już prawdziwy spektakl dla kibiców.” Zacięty, czterosetowy pojedynek profesjonalnych graczy obfitował w emocje i zwroty akcji. Po blisko półgodzinnym pojedynku, zwycięzcą pierwszej edycji turnieju został Jakub Radojewski.

W sporcie oprócz umiejętności i talentu ważne jest również szczęście, które przydało się uczestnikom w loterii zorganizowanej na zakończenie turnieju. Wśród graczy rozlosowano wysokiej klasy sprzęt do squasha, który pomoże w osiąganiu jeszcze lepszych wyników oraz zmotywuje do regularnego uprawiania tego sportu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, wolę walki oraz dostarczenie ogromnych emocji. Już teraz szykujemy się na kolejną edycję, w której (mamy nadzieję) weźmie udział jeszcze więcej przyjaciół Kellera. Uczestnicy zadeklarowali, że podczas kolejnych zawodów wrócą mocniejsi i bardziej wytrenowani, co tylko polepszy rywalizację i poziom sportowy turnieju.

 

Oto wyniki rywalizacji:
https://bo5.pl/t2523/Keller,6161.html#brackets