M
miejsce spotkań

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA, BADMINTONA CZY TENISA STOŁOWEGO
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

Polish Junior Open 2018

Polish Junior Open 2018

W miniony weekend odbyły się finały turnieju Europejskiej Federacji Squasha oraz Polskiego Związku Squasha juniorów w squasha – Polish Junior Open 2018 Grand Prix, będącego turniejem z cyklu: European Junior Circuit organizowany przez Europejską Organizację Squasha (ESF).

Nasz Klub reprezentowało dwóch zawodników: w kategorii GU11 Natalia Mierzejewska i BU17 Michał Durkalec, a w całym turnieju udział wzięło 229 graczy squasha.

.

Michał Durkalec

Jako pierwszy na parkiecie zaprezentował się Michał już w piątek. Niestety uległ po trudnym pojedynku Maksymilianowi Makowskiemu w eliminacjach turnieju głównego, później pokonał Mateusza Słabickiego oraz Nikodema Korzeniewskiego i uległ Włochowi Tiberio Negro i ostatecznie uplasował się na 35 miejscu.

Natalia Mierzejewska

Natalia rozpoczęła turniej w sobotę i wygrała wyraźnie w drugiej rundzie mecz z Czeszką Valentyną Bohacovą 3:0 (11:1,11:0,11:0). W ćwierćfinale przegrała z późniejszą zwyciężczynią całego turnieju bardzo doświadczoną zawodniczką z Ukrainy Kristiną Begeba (rozstawiona z nr 1 w turnieju), której jako jedyna postawiła opór i niewiele zabrakło do sprawienia niespodzianki.
W drabince o miejsca 5/8 pokonała vice-mistrzynię Polski Zuzię Górę 3:0, później Martynę Malinowską również 3:0 i ukończyła zawody jako najlepsza z Polek – na 5 miejscu.

poniżej album ze zdjęciami, który spróbujemy update’ować.

Serdecznie gratulujemy występów naszym juniorom a przede wszystkim zbierania doświadczenia w międzynarodowym squash’u.

Wyniki 👉
https://www.europeansquash.com/

WSC.

Galeria