M
miejsce spotkań

WSC TO MIEJSCE WYJĄTKOWE GWARANTUJĄCE RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DO PRZYJEMNOŚCI GRY W SQUASHA, BADMINTONA CZY TENISA STOŁOWEGO
DODAJEMY PASJĘ I PROFESJONALIZM ORAZ  ZAANGAŻOWANIE CAŁEGO ZESPOŁU.

Obserwuj nas:
Fb        Ins

Natalia Mierzejewska Mistrzynią Polish Junior Open Grand Prix 2019

  /  Squash   /  Natalia Mierzejewska Mistrzynią Polish Junior Open Grand Prix 2019

Natalia Mierzejewska Mistrzynią Polish Junior Open Grand Prix 2019

Właśnie zakończył się turniej Europejskiej Federacji Squasha oraz Polskiego Związku Squasha Polish Junior Open Grand Prix 2019 dla juniorów we Wrocławiu.

W tym wielkim europejskim 3 dniowym wydarzeniu brało udział dwóch reprezentatnów WSC: Natalia Mierzejewska i Grzegorz Karliński.

Natalia Mierzejewska po zdobyciu LVK Europy oraz Mistrzostwa Polski w Squashu 2019 kompletuje koronę 2019 i po raz pierwszy w karierze zwycięża w najwyższej rangi turnieju w Europie – PJO 2019.

Natalia rozegrała cały turniej w niedzielę wygrywając wyraźnie wszystkie mecze bez straty seta, co jest ogromnym osiągnięciem.

Pierwszy mecz wygrała 11:2, 11:2, 11:7 z Myroslava Sperchun (Ukraina). W drugiej rundzie pokonała Czeszkę Hana Klimsova 11:0, 11:0, 11:2.
W półfinale Anna Plzáková (Czechy) przegrała z Natalią 3:11, 0:11, 6:11 a w finale Zuzanna Góra uległa 9:11, 9:11, 2:11. 

Nie tylko bardzo ciężka praca Natalii przez cały rok pozwoliła na osiągnięcie wymarzonego sukcesu, dlatego bardzo dziękujemy trenerom Rafał Rykowski, Bartek PodgórskiMagda Paździor oraz sponsorowi www.betard.pl.

Grzesiek jako pierwszy zaprezentował się na parkiecie już w piątek. Niestety zmagając się z wirusem uległ nie tylko jemu ale również zawodnikom Oleg Pozdnyakov, Maksymilian Makowski i musiał wycofać się z rywalizacji by ostatecznie uplasować się na 28 miejscu.

Serdecznie gratulujemy sukcesu Natalce a Grzesiowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia ale przede wszystkim zbierania naszym juniorom doświadczenia w międzynarodowym squash’u.
WSC.

sasdasdasasd ljhglkfhsduhfpiuahspd uhp

asdasdasdasdasdasdasd