Loading...

SUPERLIGA OPEN

NAJWAŻNIEJSZE CYKLICZNE WYDARZENIE SEZONU W WSC!
 • Wydarzenie: SUPERLIGA OPEN
 • Data: poniedziałek, roda, czwartek 20:00
 • Zapisy: bo5.pl/wsc
 • Organizator:
 • Marcin Żak
  Marcin

  Czołowy zawodnik top#25 Polskiego Związku Squasha, Trener, Sędzia międzynarodowy, PO Przewodniczącego Wydziału Sędziowskiego PZSQ.

  Marcin
  ZAWODNIK, TRENER, SĘDZIA

 • Socjale:
Rozwój, Zabawa, Pasja:

Zapraszamy do niej wszystkich na każdym poziomie zaawansowania. Rozgrywki toczą się przez cały rok co dwa tygodnie z możliwymi 3-tygodniowymi wyjątkami (np. Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, Wielkanoc, Weekend Majowy). Mecze ligowe rozgrywane są w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki od 20:00 do ok. 22:00 – 22:30. Po zgłoszeniu udziału do kolejki każdy zawodnik zostaje przydzielony do jednej z grup pod względem poziomu gry.


Wysoki poziom rywalizacji

Superliga Open przyciąga najlepszych graczy z całego regionu, co oznacza, że będziesz miał szansę zmierzyć się z prawdziwymi mistrzami squash. To doskonała okazja, aby zmierzyć swoje umiejętności z najlepszymi i wziąć udział w emocjonującej rywalizacji.

Wspaniała atmosfera

Turnieje Superligi Squasha Open to nie tylko walka na korcie, to także fantastyczna atmosfera pełna pasji i sportowego ducha. Spotkasz tu ludzi, którzy podzielają Twoją miłość do squash'a i stworzysz trwałe przyjaźnie z innymi uczestnikami turnieju.

Rozwój umiejętności

Grając w Superlidze, będziesz miał okazję obserwować i uczyć się od najlepszych oraz motywować do zdobywania kolejnych poziomów. To świetna szansa, aby podnieść swój poziom gry, odkryć nowe techniki i strategie oraz ciągle się rozwijać jako zawodnik.

Nagrody & wyróżnienia

Oprócz satysfakcji z udziału w tak prestiżowym wydarzeniu, Superliga nagradza najlepszych graczy atrakcyjnymi nagrodami i wyróżnieniami. To dodatkowy motywator, który sprawia, że warto zaangażować się w rywalizację i dążyć do sukcesu na korcie.

RYWALIZACJA

W Superlidze Open rywalizacja odbywa się w dwunastu grupach, z każdą liczącą około 6 zawodników, które rozgrywają mecze „każdy z każdym” w ciągu około 2 godzin. Terminy gier są podzielone według poziomu zaawansowania: grupy 1-3 grają w poniedziałek (poziom zaawansowany), grupy 4-6 we wtorek (poziom średni z doświadczeniem ligowo/turniejowym), grupy 7-9 w środę (poziom średni), a grupy 10-12 w czwartek (poziom początkujący). Kolejność w grupie ustalana jest na podstawie ilości wygranych meczów, bilansu setów, różnicy małych punktów i bezpośrednich pojedynków między zawodnikami. Zgłoszenia są przyjmowane do nieedzieli do godziny 24:00 poprzez e-mail lub stronę internetową, a wpisowe wynosi 60 zł, uiszczane przed rozpoczęciem gier ligowych na recepcji klubu.

Bez względu na poziom doświadczenia, każdy uczestnik znajdzie grupę dopasowaną do swoich umiejętności i ambicji, a rywalizacja w dwunastu grupach stanowi doskonałą szansę na zdobycie cennego doświadczenia turniejowego oraz rozwój sportowy.


PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, CZWARTEK (20:00 - 22:30)
TREMIN (CO 2 TYGODNIE)
WPISOWE (60 PLN)

Chcesz rozpocząć swoją przygodę w rozgrywkach lub sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności a przeede wszystkim świetnie się bawić w sportowej atmosferze? Zapisz się na kolejną rundę SUPERLIGI: bo5.pl/wsc

Partnerzy SUPERLIGI

Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom za niezastąpione wsparcie, które sprawia, że Superliga jest niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników.


Wspierając SUPERLIGĘ, Twoja marka zyska widoczność i prestiż wśród aktywnych, zaangażowanych uczestników oraz licznych kibiców: KontaktCentrum Sportowe WSC
Jana Długosza 71, 51-162, Wrocław, PL
Godziny otwarcia: 7:00 -22:00
+48 71 72 79 240
wsc@wsclub.pl