WSC...

Trenerzy

Team WSC.

NAJBARDZIEJ NIESAMOWITY ZESPÓŁ
DOŚWIADCZONA, STAŁA KADRA TO NAJCENNIEJSZE W WSC.

Trener to osoba, która posiada specjalistyczną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w danej dziedzinie. Często kojarzony wyłącznie z treningami sportowymi, trener odgrywa nieocenioną rolę również w życiu zawodowym i osobistym. Jest odpowiedzialny za kierowanie i prowadzenie nie tylko treningów, instruowanie oraz rozwijanie umiejętności czy zdolności poszczególnych adeptów w określonej dziedzinie. Może to dotyczyć sportu, jak również szkolenia zawodowego, rozwoju osobistego czy innych obszarów, w których przekazuje wiedzę, motywuje do osiągania celów oraz udziela wsparcia w procesie uczenia się i doskonalenia.

Trener wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, aby pomóc swoim podopiecznym osiągnąć sukces i ciągły rozwój. Warto mieć trenera z wielu powodów, zwłaszcza tych które wpływają pozytywnie na nasz rozwój i osiągnięcia. Wartość posiadania trenera zależy od konkretnej sytuacji i celów danej osoby. Trener może dostarczyć spersonalizowanego wsparcia, motywacji oraz wiedzy, co może przyspieszyć osiągnięcie celów i rozwój. W przypadku skomplikowanych umiejętności, takich jak sporty, biznes czy rozwój osobisty, trener może pomóc unikać błędów oraz skrócić czas potrzebny na osiągnięcie sukcesu.

Marcin Żak
Marcin

Czołowy zawodnik top#25 Polskiego Związku Squasha, Trener, Sędzia międzynarodowy, PO Przewodniczącego Wydziału Sędziowskiego PZSQ.

Marcin
ZAWODNIK, TRENER, SĘDZIA

MICHAŁ
MICHAŁ

Pasjonat squasha, cierpliwy motywator, korektor złych nawyków, taktyk, sędzia PZSQ, zawodnik, doświadczony nauczyciel, współtwórca WSC i założyciel wscpro.pl

MICHAŁ
ZAWODNIK, TRENER, SĘDZIA

MARCIN
MARCIN

Trener II klasy PZBad, ponad dziesięcioletnie doświadczenie w szkoleniu badmintona, trener kadr wojewódzkich na dolnymśląsku, główny trener w AS Victoria.

MARCIN
TRENER

DAMIAN
DAMIAN

Instruktor badmintona z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym. Prowadzi treningi indywidualne i grupowe, szkółki badmintona, a także zajęcia dla grup i firm.

DAMIAN
TRENER

JUSTYNA
JUSTYNA

Czołowa zawodniczka w kategoriach juniorskich w Polsce, jako trener z sukcesami przekazuje posiadaną wiedzę.

JUSTYNA
TRENER, ZAWODNIK

WOJTEK
WOJTEK

Trener badmintona, prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe, organizator badmixtona oraz lig w WSC.

WOJTEK
TRENER

ZUZIA
ZUZIA

Jestem była reprezentantka kadry narodowej, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski.

ZUZIA
TRENER

AREK
AREK

Czołowy zawodnik squasha, top #100 rankingu OPEN polskiego Związku Squasha.

AREK
TRENER, ZAWODNIK

NATALIA
NATALIA

Wielokrotna Mistrzyni i Reprezentantka Polski, Mistrzyni Czech, Danii, Belgii, Szwajcarii. Nr 1 Światowego Squasha ESF!

NATALIA
ZAWODNIK, TRENER

WOJTEK
WOJTEK

Trener i instruktor badmintona z 15 letnim doświadczeniem, trener przygotowania motorycznego.

WOJTEK
TRENER

v
GOSIA

Propagatorka zdrowia i znawczyni ciała, zajęć body workoutu i fgitness – perfekcyjnie przygotuje Wasze ciało do prawidłowego funkcjonowania.

GOSIA
TRENER

MATEUSZ
MATEUSZ

Czołowy zawodnik Polskiego Związku Tenisa stołowego, Trener i instruktor tego pięknego sportu olimpijskiego.

MATEUSZ
ZAWODNIK, TRENER

EWA
EWA

Od 10 lat trenuje badmintona, zajmuję się nie tylko aktywnym uprawianiem tej dyscypliny jako zawodniczka, lecz także pełnię rolę trenera.

EWA
TRENER

SŁAWEK
SŁAWEK

Instruktor, trener i zawodnik Krav Magi i innych sztuk walki, rozwijających wachlarz zajęć motorycznych, wytrzymałościowych i szybkościowych.

SŁAWEK
TRENER

MAGDA
MAGDA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Trenerka motoryki, instruktorka fitness i treningu funkcjonalnego oraz specjalista rehabilitacji.

MAGDA
TRENER


Informacja


Informujemy, że WSC. nie świadczy usług indywidualnych zajęć z trenerem. Każdy KLIENT chcąc skorzystać z usług trenerskich musi indywidualnie zawrzeć umowę bezpośrednio z trenerem, za którą klub WSC. nie ponosi odpowiedzialności.

Centrum Sportowe WSC
Jana Długosza 71, 51-162, Wrocław, PL
Godziny otwarcia: 7:00 -22:00
+48 71 72 79 240
wsc@wsclub.pl